fikrin çıkış hikayesi

Annemin yaptığı çikolata soslu kekten 2 dilim yemiştim tabi annem benden 1 dilim yememi istemişti ve biraz kızmıştı bu duruma. Bense o tepsideki tüm tatlıyı yemek istiyordum. İçimdeki o yeme arzusuyla oradan ayrıldım. Birden aklıma bir fikir geldi… 

İçimden “Keşke bir platform olsa da annelerin yaptığı o leziz böreklerden tatlılardan eve sipariş edebilsem ve daha fazla yiyebilsem” diye söylendim. 

Hem bu sayede herkes özellikle öğrenciler ve yemek yapmaya fırsat bulamayan çalışanlar katkısız, doğal ve lezzetli yemeklerden yiyebileceklerdi. Bu çok hoşuma gitmişti.

Daha sonra bu platformu niye ben kurmuyorum dedim ve böyle bir sitenin olup olmadığını araştırdım, 2-3 site buldum ama hiçbiri beni tatmin etmedi. Çünkü daha sistemlerinin çalışıp çalışmadığı belli değildi ve insana güven vermiyordu. Fotoğrafları yoktu ve tasarıma, kullanıcı deneyimine hiç özenilmemişti. Kesinlikle ben bunun daha iyisini yapabilirim dedim😊

Anne'nin Kıymetli Ellerinden

Anne’nin Mutfağı 2020 yılında kurulan, annelerin kıymetli elleriyle evde yaptığı o leziz börekleri, tatlıları, yemekleri ve daha birçok şeyi sunduğu “SAĞLIKLI GIDA MAĞAZASI” dır.

Herkesin katkılı, dondurulmuş gıdalardan ziyade annelerin bizzat elinin değdiği o sağlıklı gıdalardan beslenmesini istediğimiz için bu platformu kurduk. 

Özellikle öğrenciler ve çalışanlar yoğunluklarından dolayı hazır gıdalardan çokça tüketiyorlar ve biz bunun önüne geçmek istiyoruz. 

Evde olan annelerimiz veya evde yemek yapmayı seven kadınlarımız bu platforma katılarak kendi yaptıkları o lezzetli ürünlerini burada herkese sunabilirler.

Bu sayede hem kadınlarımız satış yaptığı ürünlerinden kazanç sağlamış olacak hem de o ürünleri satın alan kişiler sağlıklı beslenmiş olacak ve herkes kazançlı çıkmış olacak.

%99 Memnuniyet

Anneninmutfagi.com’da sipariş verdiğiniz ürünü size en kısa sürede teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Annelerimizin yaptığı o katkısız sağlıklı gıdalardan beslenen üniversite öğrencileri, çalışanlar veya kendi beslenmesine dikkat edenler memnuniyetlerini bize sıkça dile getiriyorlar ve bu bizi çok mutlu ediyor

Müşterilerimizi seviyoruz ve görüşlerinizi, önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz. Bize neyi doğru yaptığımızı veya neleri geliştirebileceğimizi söylemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.