sorumsuzluk sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Anne’nin Mutfağı sorumlu değildir. Anne’nin Mutfağı, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi satıcı ile alıcıyı bir araya getiren bir platformdur. 

Anne’nin Mutfağı börek, pasta, ev yemekleri vb. tüm doğal yiyecekleri müşteriye sunan ve ulaştıran aracı kurumdur. Bu ürünlerin imal edilmesinde hiçbir payı yoktur. Sadece bu ürünleri müşterilere pazarlamada ve ulaştırılmasında aracı kurumdur. Bundan dolayı bu ürünleri kullananların herhangi bir gıda zehirlenmesi durumunda tamamen üretici sorumludur. Anne’nin Mutfağı sorumlu değildir. 

Anne’nin Mutfağı, satıcıların belirlemiş olduğu satış fiyatından %15 komisyon almaktadır.

Ürünü kuryeye veren satıcılar, kuryenin işini kolaylaştıracak şekilde ürünün paketlenmesinden ve taşınır hale getirilmesinden sorumludur. Taşıma sırasında ürünün paketlenmesinden doğacak zararlardan kurye sorumlu değildir, satıcılar sorumludur.

Anne’nin Mutfağı, doğal ürünleri insanlarla buluşturmayı amaçlamaktadır. 

Bu siteden ürün satan tüm satıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.